Aktualności

12.06.2017

Turniej Beach Volleyball Business Cup

W tym roku ponownie Kancelaria BGST miała przyjemność gościć na Turnieju Beach Volleyball Business Cup organizowanym przez Panią Monikę Reszko z Human Concept&Solutions.

Tegoroczna siódma (magiczna) edycja została zorganizowana na Gdańskiej plaży, a ugoszczeni zostaliśmy przez Stadion Letni w Brzeźnie. W szranki stanęło 25 drużyn o dość wyrównanych umiejętnościach, acz nie zabrało wyraźnych liderów.

W barwach BGST po zwycięstwo wyruszyły dwie drużyny. Po zaciętych walkach, taktycznych posunięciach i pierwsza z drużyn (a formalnie o numerze „2”) awansowała do pierwszej szóstki. Niestety nie udało się pokonać rywali z „Thompson Reuters” skutkiem czego nie zdobyliśmy pucharu (jeszcze! J ). Druga z drużyn (tą z kolei oznaczono numerem „1”) wprawdzie nie awansowała tak wysoko, lecz dzięki ogromnej woli walki weszła na wyżyny swoich umiejętności i dotarła do 1/12 rozgrywek. Niestety zmęczenie dało się we znaki i rywalom z „Geoban 1” udało się pokonać naszych graczy (21:14).

Turniej odbywał się w bardzo przyjaznej atmosferze. Zawodnicy, pomimo zaciętych walk, okazywali wzajemny szacunek i empatię – i myślę, że to jest to o co w sporcie chodzi.

Duży plus za sprawną organizację. Organizatorzy dwoili się i troili, aby sprostać oczekiwaniom wymagających gości – zawodników i kibiców.

Dla wytrwałych (i niedosyconych) Organizatorzy zapewnili wieczorną galę, na której nie zabrakło atrakcji i „fajerwerków”. Kogo nie było – niech żałuje – szczegóły wieczoru pozostaną słodką tajemnicą obecnych…

Turniej to nie tylko kolejna kartka z kalendarza, ale także nowi znajomi, a wraz z nimi nowe pomysły. Ciekawym doświadczeniem jest spotkać swoich biznesowych partnerów lub rynkowych konkurentów w odmienionej formie oraz w zupełnie odmiennym środowisku.

Mamy szczerą nadzieję, że za rok również będziemy mieli okazję uczestniczyć w BVB CUP i kto wie, może w końcu zdobędziemy wymarzony puchar? J